Zopár hodnotných myšlienok z knihy Fialová krava

By | 17. júna 2014

Všímajte si rozdiely medzi zákazníkmi. Nájdite skupinu, ktorá prinesie najväčší zisk. Objavte skupinu, ktorá bude s najväčšou pravdepodobnosťou “kýchať”. Zistie, ako rozvíjať, propagovať či odmeniť každú skupinu. Zvyšok ignorujte.

Možno ste naozaj príliš nesmelí, nie veľmi odvážny. Pokúste sa pobúriť trocha ľudí len tým, že budete otvorení.

Pozoruhodnosť nemusí vždy znamenať výmenu najväčšieho stroja v továrni. Môže to byť len spôsob, akým zodvihnete telefón, predstavíte novú značku alebo prehodnotíte svoj softvér.

Dokázali by ste vytvoriť konkurenčnú spoločnosť, ktorej náklady budú o tridsať percent nižšie ako vaše? Ak áno, prečo to neurobíte?

Myslite v malom. Jedným z pozostatkov televízno-priemyselného komplexu je potreba myslieť masovo. Ak sa náš nápad nepáči všetkým, domnievame sa, že za to nestojí. To už ale dnes neplatí. Zamerajte sa na najmenšiu cieľovú skupinu a vytvorte produkt, ktorý ju ohromí svojou pozoruhodnosťou. Tu začnite.

Buďte o krok vpred svojím konkurentom. A najlepšie hneď o dva kroky. Zistite, kto je vaším konkurentom, všeobecne považovaným za špičku v obore, a prekonajte ho. Nech už robí čokoľvek, vy v tom buďte ešte lepší.

Čo by sa stalo, keby ste povedali pravdu?

Tieto hodnotné myšlienky pochádzajú z knihy Fialová krava

6 thoughts on “Zopár hodnotných myšlienok z knihy Fialová krava

 1. sofort bank kreditkarte

  Josh Hutcherson is an excellent actor. He wasn’t my first choice to play Peeta but I still think he’d pull it off. Liam Hemsworth as Gale would just be a no for me. He doesn’t have the skill from what I’ve seen and he doesn’t have the ‘Gale look’.

 2. http://www./

  garfield 9  11.Vid: Hat verdammt Glück gehabt. Hoffe er/sie hat die Lektion begriffen.2.Vid: Dumm gelaufen, so schnell kann es gehen.Wieso allerdings rasen sie bei diesen gefährlichen Wetterbedingungen so. Das Schlimmste allerdings ist folgende Erkenntnis:DU fährst einfach nur vorsichtig, eben den Wetterbedingungen angepaßt und dann kommt so ein VollidiotIn und rammelt dich über den Haufen. Er/Sie überlebt w.g. der größeren kinetischen Energie und Du leider NICHT.

 3. tx state fair discounts

  아니구름빵에 대한 저작권이 없다니..그게 어찌된 노릇인가요?그토록 새롭고, 아름다운 이야기가 작가님께 저작권이 없다니..?읽을수록 가슴이 뭉클해지고 따스해 지는 그림책,우리 아이들 뿐만 아니라 제 정서함양에도 도움이 되는 그림책그런데 정작 작가님께 저작권이 없다뇨?????????

 4. 8 ball pool unlimate cash and coins hack

  La multi ani, Laura! Ma bucur ca am descoperit blogul tau pentru ca, prin intermediul lui, am descoperit un om minunate care pune suflet in tot ceea ce face! Sa ai o zi superba!VA:F [1.9.21_1169]please wait…VA:F [1.9.21_1169](from 0 votes)

 5. p auto insrence in Washington, Pennsylvania

  Tak to tÄ› fakt lituju a upřímnou soustrast…. x_XJinak ale aspoň pokoj máš krásný, vážnÄ›… Ty dvÄ› velká nádherný okna… *zasnÄ›nÄ›* A venku ruch mÄ›sta… *jeÅ¡tÄ› zasnÄ›nÄ›ji*Vzhledem k tomu, že žiju na okraji mÄ›sta, je tu hrobové ticho a já mám z ticha panickou hrůzu, tak bych možná nečím ruÅ¡nÄ›jším za oknem fakt nepohrdla… x_X

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *