Vianoce v mobile s WebSupport

By | 25. decembra 2014

WebSupport dnes spustil vianočnú kapmaň prostredníctvom vlastnej mobilnej aplikácie.

Pre svojich zákazníkov si pripravil výrazné zľavy na hostingové produkty (až do výšky 50%), aktivačné licencie na plnú verziu grafického software-u Zoner Photo Studio 16 a zadarmo online kurzy od WebRebel.sk.

Po stiahnutí, či update-nutí appky si každý zákazník nájde svoj darček hneď na úvodnej obrazovke. Po “tapnutí” na obrázok sa používateľovi automaticky odošle e-mail s aktivačným kódom, ktorý stačí zadať pri objednávke služby. Platbu je potrebné zrealizovať do 30.12.2014.

Aj takýtmo spôsobom chceme komunikovať s našimi zákazníkmi a odmeňovať ich. Mobilná aplikácia je skvelý komunikačný nástroj a my sme našli vhodný priestor hneď na úvodnej obrazovke. Prostredníctvom appky chceme odteraz zákazníkom neustále poskytovať jedinečné výhody. Rozhodne sa oplatí mať appku v mobile, hovorí Richard Čermák, Community & PR Manager.

WebSupport aplikácia je primárne určená na rýchlu registráciu domén a kontakt s technickou podporou, ktorú môžu využívať všetci používatelia, bez ohľadu na to, či sú klientmi spoločnosti.

WebSupport sa však netají tým, že aplikácia je stále vo vývoji a v najbližších mesiacoch budú pribúdať nové funkcionality.

One thought on “Vianoce v mobile s WebSupport

  1. green airport limo

    This supplied the privateness and division between the
    chauffeur aand his oor her guests. This concept serves ass the first princdipal upon which the limousine was established.

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *