5 najlepších kníh o biznise od Eastonebooks

Dnes som si pre vás pripravil zoznam 5 najlepších kníh (o biznise) od vydavateľstva eastonebooks, aké som čítal. Všetky knihy v zozname boli vydané v slovenskom jazyku. Všetky som prečítal (niektoré viac krát) a informácie som využil pri vlastnom podnikaní.

Podnikateľský mýtus

Podnikatelsky mytus

Pri podnikaní sa môžu ľudia dostať do situácie, keď im práca prerastie cez hlavu a ich podnikateľský sen sa mení na nočnú moru. Ako teda budovať podnik tak, aby prirodzene rástol a zároveň nespravil z vás svojho otroka? Kniha Podnikateľský mýtus bola zaradená medzi 100 najlepších podnikateľských kníh všetkých čias!

KÚPIŤ Podnikateľský mýtus


Osobný kurz MBA

Osobny kurz MBA

Skutočných vodcov totiž nevychovávajú ekonomické školy – vychovávajú sa sami tým, že uspokojujú svoj hlad po vedomostiach, skúsenostiach a nových zručnostiach, ktoré potrebujú na to, aby uspeli. Kniha Osobný kurz MBA je esenciou najhodnotnejších lekcií biznisu, ľahko zapamätateľných modelov, ktoré je možné aplikovať na rôzne životné či profesionálne výzvy.

KÚPIŤ Osobný kurz MBA


Roztoč to!

Roztoc to

Existuje niečo, čo vás nesmierne baví a čomu by ste sa chceli venovať celý život? Vášeň, ktorá vám nedá spať? Nastal čas, aby ste na tom začali zarábať! V knihe Roztoč to! sa dozviete, ako využiť silu internetu a premeniť vaše záujmy na seriózny biznis.

KÚPIŤ Roztoč to!


Princíp 80:20

Princip 80:20

Stále robíte maximum pre dosiahnutie svojich cieľov, ale vaše výsledky v práci či súkromí zďaleka nezodpovedajú vloženému úsiliu? Kde sa stráca všetok čas, energia a peniaze, ktoré do svojich projektov investujete? Prečo niektorí ľudia s omnoho menším úsilím dosiahnu oveľa viac? Prišiel čas sa nad tým zamyslieť…

KÚPIŤ Princíp 80:20


Pravidlá úspechu

Pravidla uspechu

Autor skombinoval najúspešnejšie techniky osobnostného rozvoja s výnimočnými skúsenosťami, ktoré získal pri vybudovaní vlastných firiem. Napriek tomu, že začal z ničoho, hodnota jeho biznisu sa dnes odhaduje na 80 miliónov dolárov. Skúste porozmýšľať o tomto: Ak budete robiť to, čo ste robili vždy, dostanete to, čo ste vždy dostali. Nie je načase veci zmeniť?

KÚPIŤ Pravidlá úspechu