Ako zarábať s iamcool.sk

Momentálne spolupracujem na veľmi zaujímavom projekte s ešte zaujímavejším potenciálnom do budúcnosti. Momentálne máme za sebou prvú fázu a ostávajú nám ešte ďalšie 2 časti projektu, ktoré musíme dokončiť a spustiť a následne predstaviť verejnosti.

V prvom rade treba povedať, že vďaka projektu iamcool.sk dokážete zarábať reálne peniaze a to predajom svojho know-how. Dokážete vďaka službe iamcool.sk jednoduchšie a efektívne budovať svoju osobnú značku a meno a zároveň tak zvyšovať svoju hodnotu nie len v online svete.

Ak máte know-how, vedomosti, skúsenosti alebo zručnosti a ste ochotný ich šíriť ďalej, máte prvú základnú podmienku splnenú. Následne môžte začať budovať svoju značku a dobré meno.

Momentálne už máte možnosť prispievať na iamcool.sk svojimi článkami, v ktorých ľuďom ponúknete časť svojho know-how. Pravidelným publikovaným na danú tému si vybudujete meno a reputáciu. 

Takéto pravidelné publikovanie prínosných článkov, ktoré pomáhajú riešiť ľuďom ich každodenné problémy zvyšujú šance, že ľudia sa budú chcieť na danú tému dozvedieť ešte oveľa viac a uvedomia si, že malá suma za vaše znalosti im ušetrí kopec starostí, stresu a času

Už čoskoro spustíme druhú fázu projektu a to je možnosť pridávať vlastné kurzy. V tejto fáze sa teda začne možnosť zarábať s iamcool.sk. Jednoducho zadáte kurz na danú tému, určite si minimálny počet účastníkov. Zadáte cenu kurzu a miesto konania kurzu.

Okrem kurzov budete mať možnosť zarábať predajom mobilnej fotografie alebo svojich textov. Ale taktiež budete mať možnosť ponúknuť svoje služby ďalším ľuďom a nechať si za odvedenú prácu zaplatiť.

Projekt iamcool.sk bude už čoskoro križovatkou, kde sa bude stretávať ponuka a dopyt po znalostiach, skúsenostiach, vedomostiach ale aj službách.

Osobne verím, že každý jeden z nás má čo tomu druhému ponúknuť a zároveň ma právo byť za svoju kvalitnú službu alebo  svoje know-how odmenený.