Nechce sa ti čítať? Počúvaj audio knihy!

Milujem knihy! Dôkazom toho je aj fakt, že počas štúdia na VŠ som založil svoj prvý biznis – malé špecializované online kníhkupectvo na osobný a profesionálny rozvoj – upbook.sk. Po ukončení štúdia na VŠ som firmu predal no stále veľa času venujem čítaniu.

Predpokladám, že som počas posledných 6 rokov musel prečítať tak 200 kníh. Sám som nedávno dokončil knihu o budovaní osobnej značky. Čoskoro si ju budete môcť objednať.

Vďaka knihám som sa toho veľa naučil nie len o biznise. Spoznal som mnoho ľudí práve vďaka môjmu kníhkupectvu a dnes si trúfam viesť rozhovor s osobnou na akejkoľvek vysokej pozícii.

Často krát ale počúvam od ľudí výhovorku, že na knihy nemajú čas. Nemajú kedy čítať, lebo trávia mnoho času v práci. Je to nuda a hľadajú akčnejšiu a zábavnejšiu aktivitu.

 Verím, že vzdelávanie môže mať mnoho podôb a foriem. Mne osobnej knihy veľmi vyhovujú. Či už v tlačenej verzii alebo v elektronickej forme (e-book) alebo aj ako audio knihy.

A práve audio nahrávky môžu byť riešením pre mnoho ľudí, ktorým sa nechce čítať knihy. Nudí ich to, alebo na ne nemajú čas.

Audio knihy sú vlastne nahovorené knihy, ktoré môžte počúvať pred spaním, pri šoférovaní auta, na prechádzke, pri cestovaní do práce hromadnou dopravou… Jednoducho nemusíte čítať, stačí počúvať príjemný a plynulý hlas.

Ja sám vlastním niekoľko audio kníh. Nedávno som objavil zaujímavý zdroj, kde sa dajú zakúpiť audio knihy, ktoré sú obsahovo mne veľmi blízke. Dokonca je možné si audio knihu pred zakúpením z časti vypočuť.

Mám namysli eshop Progres Guru, ktorý ponúka audio nahrávky v češtine. Čeština mne osobne vôbec nevadí. Občas sa to dokonca počúva lepšie ako slovenčina. Nájdete tu tiež balíčky audio kníh za zvýhodnené ceny.

Ak máte skúsenosti s Progres Guru, alebo poznáte podobne špecializovaný eshop s audio knihami, dajte mi vedieť do komentáru dole pod týmto článkom.

Prajem príjemné počúvanie 🙂

250x250-restart.jpg

250x250-pistejakocopywriter.jpg

250x250-jakzaujmout.jpg

250x250-jakuzaviratnoveobchody.jpg