Facebook stránka Bohatý otec chudobný otec v číslach

Facebook stránka Bohatý otec Chudobný otec ma veľmi zaujímavé čísla. Pred časom som dostal už druhú ponuku na uverejňovanie istej MLM spoločnosti, aby som previdelne uverejňoval ich ponuku spolupráce a predstavil ich produkty. Túto ponuku som odmietol. Nechcem to zvaľovať na presvedčenie ani nič podobné. Všetci predsa máme svoju cenu. Tú moju dosť podcenili 🙂

Mám ale radosť z toho, že facebook stránka Bohatý otec Chudobný otec pomaličky ale isto rastie. Tešia ma hlavne čísla ale aj aktivita fanúšikov tejto FB stránky.

Momentálne ma facebook stránka Bohatý otec Chudobný otec 8.430 fanúšikov. Nie je to nijako ohromujúce číslo. Zaujímavé sú ale nasledujúce čísla.

fbstatbohatyotec

Veľmi zaujímavé čísla spravil tento príspevok. Ide o motivačný obrázok s viac než 230 zdieľaniami. Obrázok sa páčil viac než 340 ľuďom s dosahom väčším než 30.400 ľudí! Na to, že stránka Bohatý otec Chudobný otec ma 8.430 fanúšikov, sú tieto čísla aspoň pre mňa veľmi potešujúce. (výsledky sú organické)

fbbohatyotec

Čo myslíte? Koľko môže takáto FB stránka mesačne zarábať? Ako často je potrebné publikovať príspevky? Ako tvoriť obsah a ako mixovať rôzne formy a témy obsahu pre takúto stránku?

bohatyotecfb