Facebook expert na všetko – terorista digitálnej doby

Facebook je plný sračiek a spamu! Primitívnych ľudí, ktorí boli pred časom odborníkmi v oblasti medicíny a následne odporcami očkovania. Neskôr sa samoštúdiom oboznámili s niekoľkými zázračnými druhmi rastlín, ktoré dokážu 10.000 x rýchlejšie liečiť rakovinu, ako chemoterapia.

Prešla len krátka doba a vypukla kríza na Ukrajine. Ich kontakty a “zaručené zdroje” ich veľmi rýchlo informovali o tom, kto stojí na strane dobra a kto na strane zla.

vladimir-putin

Preto že ľudia sú dobrí alebo zlí. Krajiny sú dobré a zlé. Lebo kapitalisti sú zlo! Východ je dobro a západ stvoril sám Satan! Lebo farmaceutické firmy sú zlo a lekári sú ich posluhovači, ktorí chcú len zarobiť na chorých pacientoch.

Na druhej strane bylinkári a mastičkári sú dobro! Slovania sú dobro a Putin je tiež veľké dobro! Zlato je dobro a cenné papiere, Wall Street a kapitalisti sú zlo. Všetko zelené je zdravé. A keď to pochádza z tradičnej čínskej medicíny alebo z ešte neobjaveného ostrova alebo tajného receptu, o ktorom píše každý druhý bulvárny denník, je to zaručená pravda a ešte to je aj zdravé a liečivé.

ockovanie

Dnes je tu opäť zaujímavá téma, ktorá oslovila početnú skupinu expertov na všetko. Imigranti! Imigranti sú taktiež zlo! Znásilňujú, kradnú, vraždia a upaľujú.

Svoje o tom vedia hlavne v USA, kde už dlhé roky emigrujú početné skupiny ľudí z celého sveta. Aj USA sú zlo! Kde pozrieš, tam je imigrant. Imigranti zabrali celé USA. Domácim indiánom rozkrádajú podniky a zneužívajú ich sociálny systém.

imigranti sú zlo

Vráťme sa ale späť do starej dobrej Európy

Len v Banskej Bystrici žije takmer 2 000 prisťahovalcov – to je OK! Ale 800 utečencov z Afriky? Experti na všetko sú na nohách a bijú na poplach! Zlo sa blíži a s ním aj záplava spamu na mojom Facebooku.

Niet dňa, aby môj facebook nespamovali experti s videami a fotkami moslimov, ktorý upaľujú, vraždia, znásilňujú… To by ma ale zaujímalo, kto z týchto expertov kedy videl živého moslima, ako robí to, z čoho ho obviňuje prostredníctvom príspevkov na facebooku.

A možno by sa mali experti medzi ktorých patria aj moji FB priatelia zamyslieť sami nad sebou. Pretože ja osobne sa cítim dosť nepríjemne sledovaním vlastného Facebooku. Ale zrejme to bude tým, že ja neviem to, čo vedia oni. Nepoznám pravdu o iluminátoch, o bylinke, ktorá lieči každú rakovinu, o jeho svätosti Putinovi alebo o tom, prečo sú všetci moslimovia zlo.

Hlava mi neberie, ako tak početná skupina expertov dokáže prostredníctvom facebooku vyniesť rozsudok nad inou skupinou ľudí bez akéhokoľvek súdu! Evidentne ide o veľmi jednoduchý počin.

Už je to nejaká doba, kedy sa facebookom šírila poplašná správa o cintorínoch nepredajných áut. Teraz je to tu opäť. Pozrite si tento link. Samozrejme ide o HOAX! Nie je to jediná stránka, ktorá pochopila, že šírením strachu sa ľahko upúta mozog jednoduchej slepice alebo typickej slovenskej ovečky.

Aby som nehádzal všetkých do jedného vreca, nie všetci sú duševne chorí. Občas sú títo jedinci len naivní, s nízkym IQ alebo jednoducho hlúpi. Nezamýšľajú sa nad súvislosťami. Slepo veria väčšine. Sú to ovečky, ktoré sa cítia dobre v stáde.

ovecka

  • PS1: Nehnevajte sa na moslimov, ale na toho, kto im umožnil cestu do Európy. A nie sú to ilumináti. Čuduj sa svete o tom rozhodli sociálni demokrati a kresťanskí demokrati. Alebo si naštudujte politické strany v EP a kto rozhoduje v Európe
  • PS2: Kto dal hlas stranám, ktoré sú súčasťou strán EP ako napríklad EPP-ED alebo PES, ktoré rozhodli o prerozdelení utečencov z Afriky?