Predstavenie projektu iamcool.sk

Momentálne pracujeme a rozbiehame nový projekt iamcool.sk

Kopec ľudí sa ma pýta, o čom vlastne iamcool.sk bude. Máme za sebou ešte len prvú časť realizácie, čiže chápem, že nie je úplne jasné o čom to všetko má byť.

V prvo rade chcem pripomenúť, že časť blogu je už plne funkčná a všetci, čo sa na iamcool.sk registrujú a vytvoria si svoj iamcool profil môžu publikovať články. V článkoch by ste mali ľuďom dať určité know-how. Mali by ste informovať čitateľov ako určité veci fungujú, ako ich používať a ako si uľahčiť život. Jednoducho učte ľudí veciam, ktoré už vy dobre ovládate.

Napríklad Mišo Tomek pripravil článok o tom, ako si uľahčiť platenie na internete a napísal článok o tom, ako funguje PayPal.

Margaréta napísala naozaj zaujímavý článok o tom, ako písať životopis a motivačný list.

Obsah iamcool.sk budú teda tvoriť užívatelia. Je to príprava na to, čo príde už čoskoro. Vďaka týmto prínosným článkom sa ich autori dokážu predať a následne tak podporiť svoje osobné kurzy.

Druhú časť projektu budú teda tvoriť kurzy. Ľudia tieto kurzy budú môcť organizovať, určia si tému, čas, minimálny počet účastníkov kurzu a samozrejme jeho cenu.  Čitatelia a užívatelia iamcool.sk tak budú mať pohromade informácie o zaujímavých kurzoch a školeniach za skvelé ceny.

Tu ale ambície iamcool.sk ešte nekončia. V tretej fáze chystáme spustiť sekciu služieb, kde budú môcť užívatelia poskytnúť ďalším užívateľom svoje služby. Viete písať zaujímavé texty? Uľahčite niekomu život a nechajte si za svoje služby zaplatiť! Predávajte svoje fotografie, vytvorte niekomu firemný blog alebo spravte preklad textu z nemeckého jazyka do slovenčiny.

Projekt iamcool.sk bude križovatkou, kde sa bude stretávať ponuka s dopytom. Ponuka hodnotného a žiadaného know-how s dopytom po zaujímavých informáciách, znalostiach, zručnostiach a službách!

O tom teda bude iamcool.sk a ak máte k tomuto projektu ďalšie otázky, sledujte moje články na iamcool.sk alebo sa hneď registrujte 🙂