Inteligentný newsletter iamcool.sk a jeho nastavenia – video návod

Nechceme vás otravovať e-mailami vo forme newsletterov s informáciami, o ktoré nestojíte. Vzhľadom na to sme pre vás pripravili inteligentný newsletter iamcooo.sk, v ktorom si jeho obsah môžete manažovať sami.

Môžete tak teda ovplyvniť to čo chcete dostávať na mail. Tiež nemám rád, keď mi chodí newsletter z nejakej stránky alebo e-shopu často a preto sme nastavili zasielanie newslettera raz za 14 dní a to každú párnu nedeľu. Dva maily za mesiac sa podľa mňa uniesť dajú.

 Štandardný newsletter na iamcool.sk

Po registrácii na iamcool.sk máte v profile v nastaveniach nastavené štandardné zasielania newslettera, tak ako som už písal – 1x za 14 dní, a to každú párnu nedeľu. O výhodách registrácie som písal vo svojom článku “Ako sa registrovať a vyplniť profil na iamcool.sk“. Štandardný newsletter iamcool.sk bude obsahovať upútavky na 3 posledne pridané články a na 3 posledne pridané kurzy. V podstate slúži len na to aby sme sa vám pripomenuli.

 Nastavenia newslettera na iamcool.sk

Informácie, ktoré vám budú chodiť newsletterom máte možnosť špecifikovať podľa tagu, kategórie článku, kategórie kurzu a podľa autora alebo lektora.

  • Tag – vyberte si z existujúcich tagov a do newsletteru budú zaradené len posledné pridané 3 články a kurzy, ktoré budú daný tag obsahovať.
  • Kategória (články) – vyberte si z existujúcich kategórií článkov a do newsletteru budú zaradené len posledné pridané 3 články z vami vybratých kategórií.
  • Kategória (kurzy) – vyberte si z existujúcich kategórií kurzov a do newsletteru budú zaradené len posledne pridané 3 kurzy z vami vybratých kategórií.
  • Autori / Lektori – vyberte si zo zaregistrovaných autorov a lektorov, ktorého články sa vám páčia alebo na ktorého kurz sa chcete v budúcnosti prihlásiť a do newsletteru budú zaradené len posledné pridané 3 články a 3 kurzy od vami vybratých autorov a lektorov.

Bez ohľadu na to, koľko tagov, kategórií článkov, kurzov a autorov si vyberiete, tak váš newsletter iamcool.sk bude vždy obsahovať len posledné 3 pridané články a posledné 3 kurzy pred odoslaním newslettera. Ako si jednoducho a rýchlo nastaviť vami vybrané kritériá newslettera iamcool.sk si môžete pozrieť nižšie vo video návode, ktorý som pre vás pripravil.

Ak sa vám bude video návod páčiť, tak mi môžete na YouTube kanály iamcool.sk pod videom dať palec hore. V prípade, že máte nejaké otázky, alebo vám nebude niečo správne fungovať, tak kľudne ma na to upozornite pridaním komentáru pod článok. A na záver ďakujem za prípadné prihlásenie sa na odber videí na našom YouTube kanály iamcool.sk.

Otázka na záver. Pomáhajú vám moje video návody v orientácií a funkcionalite portálu iamcool.sk?

Pracujeme na zjednodušení pridávania obsahu a ďalších nových službách, ktoré bude iamcool.sk ponúkať.