Kniha Malý princ za €3.19 a poštovné zdarma do celého sveta?

Antoine de Saint-Exupéry je francúzsky spisovateľ a letec, ktorý má na svedomí snáď najznámejší rozprávkový príbeh modernej literatúry. Volá sa  Malý princ (Le petit prince) a o význame tohto diela svedčia aj nasledujúce čísla. Kniha Malý princ bola preložená do viac ako 180 jazykov. Celosvetovo sa predalo viac než 80.000.000 výtlačkov! Zároveň kniha Malý princ patrí medzi 50 najpredávanejších kníh vôbec. 

Knihu v originále Le petit prince často krát využívajú začínajúci študenti francúzskeho jazyka. Rovnako túto knihu v anglickom preklade The Little Prince môžte na svoje štúdium anglického jazyka využiť aj vy.

Možno sa bojíte, že knihy v angličtine sú drahé. Možno neviete kde nakupovať knihy v angličtine. Alebo nechcete platiť drahé poštovné zo zahraničia. Mám pre vás ale celkom zaujímavý tip, kde nakupovať knihy v angličtine, za nižšie ceny a neplatiť žiadne poštovné.

  • Kníhkupectvo bookdepository.com posiela knihy do celého sveta úplne zdarma!
  • Knihy v angličtine sú zvyčajne lacnejšie, než knihy v slovenčine.
  • Knihu Malý princ alebo knihu The Little Prince si dokážete kúpiť za €3.19.

Skúste sa ale pozrieť aj po iných tituloch v angličtine. Nejde len o nižšiu cenu, či poštovné zdarma do celého sveta! Nemusíte už čakať za prekladom do českého alebo slovenského jazyka.


500×190 Seasonal Promotions – Banner Rotator