Knihy v angličtine a bez poštovného na Bookdepository.com

Ak máte radi knihy v angličtine, mate 3 veľké výhody:

1. Nečakáte na preklad do slovenčiny alebo češtiny

Je to veľká výhoda, lebo niekedy preklad knihy do slovenčiny alebo češtiny trvá ozaj dlho. Občas sa ho ani nedočkáme. Mnoho zaujímavých kníh, ktoré by ste si rád prečítali sa jednoducho ani nepreložia. Jednoducho vydavateľ vyhodnotí knihu pre náš trh ako nezaujímavú.

2. Knihy v angličtine bez poštovného!

Tento bod je vlastne dôvod, prečo som sa rozhodol písať tento článok. Kníhkupectvo Bookdepository.com, s ktorým mám už bohaté skúsenosti ponúka lacné knihy v angličtine a iných jazykoch (spolu asi 9 miliónov kníh).

Najlepšie je ale to, že knihu vám pošlú zvyčajne do 14 pracovných dní aj na Slovensko a to bez poštovného a balného. Platíte teda iba za cenu knihy! Nie je potrebné plniť žiaden cenový limit pri objednávke. Nemusíte teda objednávať niekoľko kníh napríklad za 50 eur aby ste mali poštovné zdarma. Preto môžte spokojne objednať tento týždeň knihu za pár eur a tá vám príde bez poštovného. Budúci mesiac si môžte objednať knihu ďalšiu.

3. Knihy v angličtine sú lacnejšie

Samozrejme anglicky hovoriaci trh je podstatne ale podstatne väčší ako ten náš. Knihy sa teda dokážu predávať za nižšie ceny a aj napriek tomu vydavateľstvo dokáže zarobiť. Pokiaľ chce vydavateľstvo vydať preklad knihy u nás, bude musieť cenu knihy prispôsobiť trhu. A teraz nemám namysli kúpnu silu trhu. Jednoducho ak chcete zarobiť na tak malom trhu, musíte tak trocha zvýšiť ceny aby ste dokázali zarobiť alebo aspoň pokryť svoje náklady.

Samozrejme si môžte kúpiť čítačku kníh a budete mať knihy ešte lacnejšie a poštovné už nebudete riešiť nikdy. To ale v prípade, ak si odopriete rozbaľovanie obálky, v ktorej na vás čaká nová voňavá kniha.

Free Delivery on all Books at the Book Depository