Môj prvý kurz na iamcool.sk – Učíme sa blogovať

Ako jeden zo zakladateľov projektu iamcool.sk som logicky jedným z prvých resp. alebo ľudí, ktorí organizujú svoj kurz. Bude to pre mňa ďalšia nová životná skúsenosť, keďže som až dodnes žiaden kurz neorganizoval.

Rozhodol som sa pripraviť kurz o blogovaní – učíme sa blogovať. Moje prvé pokusy blogovať začali už v roku 2008 a stálo ma to hrozne veľa času dostať sa tam, kde som dnes. Rád by som sa o svoje 7 ročné skúsenosti s blogovaním dnes odovzdával ďalej a to ľuďom, ktorí dnes chcú začať šíriť svoje nápady, myšlienky a názory online prostredníctvom svojho blogu.

Cenu kurzu som stanovil na 37 eur. Samotný kurz bude trvať 3 hodiny. Ako bonu som si pre absolventov môjho kurzu pripravil občerstvenie (káva, čaj, minerálna voda a niečo pod zub), knihu Roztoč to! zdarma a 10% zľavu na nákup ďalších kníh z ponuky kníhkupectva upbook.sk

Kurz by som rád usporiadal v nejakom príjemnom prostredí dobrej kaviarne. Na mieste kurze teda ešte pracujem. Kurz sa ale určite bude organizovať v Košiciach  v mesiaci september. Presný dátum ešte upresním.