Nemáte peniaze na marketing?

Máte na predaj dobrý produkt a služby s pridanou hodnotou no neviete sa predať. Váš predajný kanál je ešte len v plienkach a nemá dostatočnú silu. Začínate a na marketing nemáte kapitál.

Hodil by sa vám nejaký ten marketing. Zopár rozhovorov s vašou maličkosťou, bodlo by aj zopár spätných odkazov na váš eshop. Neuškodili by ani tie PR články, pár recenzií vašich produktov a pravidelné zdieľanie na sociálnych sietiach.

Možno na začiatku vášho mikropodnikania na to nie sú peniaze Nezabúdajte však, že máte predsa produkt, ktorý predávate alebo službu, ktorú ponúkate. Pre vašich partnerov, ktorí by vám vedeli zabezpečiť marketing by to mohla byť zaujímavá alternatíva odmeny.

Nemáte peniaze na marketing?

Čo tak ponúknuť za marketing zopár kníh z vášho online kníhkupectva. Alebo nové bežecké tenisky či tablet z vášho eshopu.

Nebojte sa a hlavne sa nehanbite takúto možnosť bartrovéeo obchodu poskytnúť vašim budúcim partnerom. Barter je v online biznise IN! Ja osobne som toho už vybartroval ozaj veľa. Od investičných mincí cez sušené mäso až po erotické hračky. Občas je to vtipné a občas milé prekvapenie. Každopádne som otvorený bartrovemu obchodu neustále pokiaľ s takýmto obchodom bude spokojná jedna aj druha strana.

Trh, kde sa stretáva ponuka a dopyt po bartrovom obchode sa na slovensku volá bartrujeme.sk

Odporúčam vám barter vyskúšať a určite vás to chytí. Dostanete sa vďaka nemu k partnerstvám, produktom a službám, ktoré by ste si inak museli zaplatiť peniazmi, ktoré možno momentálne nemáte.