Online kníhkupectvo upbook.sk je na instagrame

online kníhkupectvo upbook.sk špecializujúce sa na osobný a profesionálny rozvoj má rado sociálne siete. Nájdete ho na facebooku, youtube a twitteri a najnovšie už aj na instagrame. Ja osobne som si instagram veľmi obľúbil.

Občas o ňom píšem aj na onlinebiznis.sk. Celokom populárnym (logicky samozrejme) sa stal post Ako sa predávajú pornoherečky na instagrame.

Po facebooku, youtube a twitteri mi ešte chýbala obrázková sociálna sieť a prizná sa, že pinterest mi až tak nereže. Preto som sa rozhodol pre instagram. Myslím, že pokiaľ ide o sociálne siete, tak to bohate stačí 🙂 Nedá sa byť totiž všade a nie je to ani cieľom (žiadnej) značky!

Momentálne ma @upbooksk na instagrame 26 postov, 62 followers a 90 following. Nie sú to síce oslňujúce čísla, no na začiatok si myslím, že to nie je vôbec zlé.

Ak máte radi sociálnu sieť instagram a zaujímajú vás knihy a motivačné citáty, bude rád, ak budete sledovať našu aktivitu na tejto sieti.  A ak máte nafotené vlastné knihy, ktoré sa nachádzajú aj v ponuke kníhkupectva upbookl.sk nezabudnite použiť hashtag #upbooksk alebo nás označte ako @upbooksk