Online kníhkupectvo upbook.sk je na predaj!

Čo mi dalo kníhkupectvo upbook.sk

Malé online kníhkpectvo upbook.sk som začal budovať počas štúdia na vysokej škole. Získal som obrovské skúsenosti s online podnikaním, ktoré sú na nezaplatenie. Upbook.sk som budoval úplne od základov. Okrem skúsenosti som spoznal kopec zaujímavých a šikovných ľudí, ktorí mi s projektom upbook pomáhali a dnes sme priatelia alebo pracujeme na ďalších projektoch.

V neposlednom rade som knihy využíval ako marketingový nástroj pre rôzne kampane, súťaže a podobne. Ako vlastník online kníhkupectva upbook.sk som mal prístup k zaujímavým knihám za maloobchodné ceny. Za 4 roky som ich prečítal takmer 200!

Prečo predávam upbook.sk

Hlavným dôvodom predaja nie sú ani tak peniaze ako čas, ktorý vďaka predaju získam. Aj keď na nové projekty sa peniaze určite zídu. Rozbieham momentálne 2 projekty. Jedným z nich je iamcool.sk, ktorému potrebujem venovať podstatne viac času ako je tomu doteraz. Taktiež pripravujem svoj prvý ebook o budovaní osobnej značky online. Viac sa chcem venovať blogovaniu, školeniam a online marketingu.

Čo je v cene:

  • Upbook.sk – online kníhkupectvo
  • Polica.sk – ďalšie kníhkupectvo zamerané na odbornú literatúru (momentálne mimo prevádzky)
  • Blog.upbook.sk – blog s mesačnou návštevnosťou 20.000 ľudí
  • Mlm.upbook.sk – blog o podnikaní v MLM
  • Facebook stránka UPbook – viac než 3.600 fanúšikov
  • Twitter profil a Google profil
  • Skladové zásoby
  • Poradenstvo v oblasti prevádzkovania eshopu a moje know-how.

Pre koho je kúpa upbook.sk zaujímavá

Pre človeka, ktorý chce začať podnikať online a chce šetriť čas učeniu sa pokus omyl. Pre niekoho, kto nechce príliš riskovať investovaním do niečoho, čo možno nebude fungovať. Ponúkam fungujúce a známe online kníhkupectvo, ktoré je na trhu už 4 roky. Pomocou blogu je možné diverzifikovať a zvýšiť príjem z online podnikania. Upbook.sk je zaujímavé riešenie pre niekoho, kto chce začať no zároveň to myslí s online podnikaním vážne. O kníhkupectvo sa ale treba starať a pracovať na ňom.

Zaujala vás ponuka? 

Ak sa vám táto ponuka zdá zaujímavá , máte radi knihy, osobný rozvoj a chcete začať podnikať s už fungujúcim projektom, napíšte mi email na mikulaskolukas@gmail.com

Dozviete sa viac o cene, obratoch, objednávkach, návštevnosti a podobne. V prípade vážneho záujmu rád odpoviem na všetky vaše otázky a rád sa s vami osobne stretnem.

Ak táto ponuka nie je pre vás zaujímavá, ale poznáte niekoho, kto by mal vážny záujem, bude vďačný, za každé zdieľanie a odporúčanie tohoto článku.