Predávajte svoje mobilné fotografie vďaka službe Clashot

Rád by som vám niečo napísal o mojom novom koníčku. Začalo som sa čiste amatérsky venovať mobilnej fotografii. V poslednom čase dosť fotím svojím telefónom Huawei Ascend P1. Aj kvôli mobilnej fotografii plánujem v skorej budúcnosti výmenu telefónu. Uvažujem nad telefónom Iphone 5 a k nem si chcem zaobstarať optiku Olloclip.

Predávajte svoje mobilné fotografie vďaka službe Clashot

Okrem toho, že som aktívny na sociálnej sieti Instagram, nájdete ma aj na sieti Clashot. Táto služba je zaujímavá v tom, že funguje ako fotobanka a vaše snímky sú ponúkané na predaj ďalším záujemcom.

Ja osobne nie som žiaden fotogram no už som nejaký ten snímok predal. Moje fotografické “umenie” mi vynieslo zatiaľ ani nie 3 USD do na tak malí počet fotografií a ich kvalitu ma to celkom teší. Nakoniec ide o koníček 🙂 no aj tu je možnosť tento koníček monetizovať, tak prečo na sebe nepracovať.

Samozrejme Clashot ma aj svoju mobilnú aplikáciu, cez ktorú jednoducho nahráte svoje mobilné fotografie. Je funkčná ako pre iOS tak aj pre Android. Aplikácia je v anglickom jazyku a je k stiahnutiu úplne zdarma.

Teraz sa môžte pozrieť na pár mojich snímkov, ktoré sú na predaj 🙂