Publikujte PR článok na stránkach iamcool.sk

Na stránkach www.iamcool.sk máte možnosť publikovať vaše PR články alebo vložiť spätný odkaz do článku.

Cenník spomínaných služieb vyzerá následovne:

  • Uverejníme vami dodaný PR článok (s úvodným obrázkom o minimálnych rozmeroch 1920×400 px) s 3 odkazmi na Váš web, blog alebo e-shop za cenu 30 EUR bez DPH.
  • Napísanie PR článku našim copywriterom je 30 EUR bez DPH (vrátane dodaného úvodného obrázku) plus uverejnenie 30 EUR bez DPH. V článku môžu byť vložené 2-5 odkozov, ktoré budú linkovať na Váš web, blog alebo e-shop.
  • Vloženie odkazov do aktuálnych alebo pripravovaných článkov, cena za jeden link 5 EUR bez DPH (minimálny počet objednaných odkazov sú 2).

Všetky vyššie uvedené ceny sú bez DPH. Spoločnosť MANDRA, s.r.o, ktorá je prevádzkovateľom portálu iamcool.sk je platca DPH, takže na všetky uvedené ceny bude pripočítaná DPH vo výške 20%.

Ceny sú orientačne a v prípade záujmu je možné sa dohodnúť aj na iných cenových podmienkach, všetko záleží od množstva a doby spolupráce.

Nebránime sa ani iným formám spolupráce, napríklad bartrovej – Vaše produkty a služby do súťaží pre našich autorov, lektorov a čitateľov výmenou za vyššie uvedené formy reklamy.

V prípade Vášho záujmu o niektorú z vyššie uvedených možností inzercie nás neváhajte pre podrobnejšie informácie kontaktovať.