Referencie

Lukáša Mikuláška som spoznal, keď som vstupoval do online sveta. Je to veľmi dobrý bloger a online podnikateľ. Mne osobne veľmi pomohol s budovaním mojej osobnej značky na internete. Stále sa na neho obrátim, keď potrebujem poradiť.

Peter Čelko, marketér, bloguje na namaximum.eu


Vybudovať úspešné kníhkupectvo a viesť niekoľko ďalších prínosných online projektov nedokáže každý. Lukáš Mikulaško každým dňom posúva hranice svojho podnikania a o svojich skúsenostiach sa rád delí. Teším sa na jeho nový e-book o osobnej značke

Jaroslav Dodok, marketér, bloguje na jaroslavdodok.com


Lukáša Mikuláška poznám už nejaký ten rok. Naša spolupráca začala, keď ma kontaktoval ohľadne preberania niektorých mojich článkov na blog.upbook.sk. Odvtedy je naša spolupráca a komunikácia na perfektnej úrovni. Veľmi mi pomohol s budovaním mojej osobnej značky a aj návštevnosť môjho bloku sa zvýšila. Lukáš je cieľavedomý, mladý online podnikateľ a bloger. Vážim si ho za to, čo robí a ako to robí.

Dušan Daniel, networkér, odborník na MLM marketing, bloguje na dusandaniel.sk


Lukáš Mikuláško je človek, ktorý mi pomohol prehodnotiť viac projektov,  do ktorých som investoval. Poznám ho prakticky od začiatkov kníhkupectva UPbook.sk, stretli sme sa ako speakri na rôznych konferenciách a dodnes s ním rád spolupracujem. Lukáša si vážim a preto sa na neho stále veľmi rád obrátim, keď potrebujem radu z oblasti online marketingu a vytváraní osobnej značky.

Matúš Jarečný , zakladateľ vzdelávacej firmy SUVko a autor online kurzu Ako zarábať v 21. storočí


Lukáš má prehľad vo všetkom, čo sa deje v online aj offline svete a súvisí s budovaním osobnej značky. Chcete, aby vás bolo vidieť, počuť a ľudia poznali vás, vašu firmu a vaše produkty ? Tak potom je jednoznačná voľba Lukáš Mikulaško.

Janka Chytráčková, mentorka v oblasti sebavedomia a self-marketingu, bloguje na jankachytrackova.sk